Обприскувачі

Обприскувачі

Повідомлення Юрій Осівці » П'ят квітня 06, 2012 12:11 am

Доброго Всім часу доби !
Сьогодні точніше годину назад з кумом із мощним прожектором випробовували апарат SADKO GMD 6014 який нам порекомендував менеджер з розділу http://sad.te.ua/index.php?productID=286 Зображення

Хочу сказати апарат Бомба. Дає такий подужний поток повітря що гілки на деревах відтопирююються. Кум світив фонарьом і було видно як краплини туман прилипають на бруньки. Я прослідкував, що наелектрезовані масивні краплі з зарядом(+) дійсно надійно прилипають до дерев з зарядом (-)
Оприскував Препаратом 30 В з зазделегідь розмішаним залізним купоросом - так порадив менеджер магазину Sad.

Єдине що прогавили то це опустити шнурок від апарата на землю( він тут виконую функцію заземлення). Про це дізналися лише коли кума злегка щепануло током :D .

А так довольні. Економія розчину і часу (гектар саду за 1 годину)!
Юрій Осівці

Re: Обприскувачі.

Повідомлення Lenja » Суб квітня 07, 2012 6:13 pm

Юрій Осівці написав:Доброго Всім часу доби !
Сьогодні точніше годину назад з кумом із мощним прожектором випробовували апарат SADKO GMD 6014 який нам порекомендував менеджер з розділу http://sad.te.ua/index.php?productID=286 Зображення

Хочу сказати апарат Бомба. Дає такий подужний поток повітря що гілки на деревах відтопирююються. Кум світив фонарьом і було видно як краплини туман прилипають на бруньки. Я прослідкував, що наелектрезовані масивні краплі з зарядом(+) дійсно надійно прилипають до дерев з зарядом (-)
Оприскував Препаратом 30 В з зазделегідь розмішаним залізним купоросом - так порадив менеджер магазину Sad.

Єдине що прогавили то це опустити шнурок від апарата на землю( він тут виконую функцію заземлення). Про це дізналися лише коли кума злегка щепануло током :D .

А так довольні. Економія розчину і часу (гектар саду за 1 годину)!

В мене тесть такий брав. Казав шо током било поки не опустив кабель на землю, аж потім почалася економія препарату 30В
Lenja

Re: Обприскувачі. gmd-6014 хороша річ

Повідомлення серйога » Вів травня 08, 2012 10:55 am

Сподобалося в gmd-6014 намагнічуюче сопло-добротна штука
Зображення
серйога

Re: Обприскувачі. Зручність мотообприскувача

Повідомлення Оксанка » Вів травня 08, 2012 3:14 pm

Хочу сказати по секрету що, як жінці в якої чоловік далекобійник і часто потай від нього (чоловік сердиться коли виконую його роботу) доводиться стригти газони і обприскувати рослини (сезонні обприскування картопля, помідори, троянди і т.д) мені зовсім неважко і навіть здається, що робити це мото - обприскувачем набагато легше ніж звичайним ранцевим за рахунок зручних подушок та ремнів
Зображення
та набагато коротшого часу самого обприскування роз( наприклад: маса звичайного ранцевого обприскувача з рідиною 10 кг. і щоб викропити бак доводьться поносити його більше ніж 40 хвилин, тоді як мотообприскувач викроплює 10л.за 5-7 хвилин-перевірено, плюс як я сказала на плечах його зручніше носити. В мене ось такий він
Зображення
Для чого тоді мучитись і витрачати купу часу. Я люблю спрощувати таку роботу і всім раджу
Оксанка

Re: Обприскувачі. Порада який краще купити від сусіда дачник

Повідомлення Maria » Вів грудня 25, 2012 4:20 pm

Мій сусід дачник купляв недорогі обприскувачі оскільки в нас на дачному кооперативі часто бувають крадіжки
З його слів найкраще купувати ось такі:
Зображення
Maria

Повідомлення: 26

Повернутись до Садова техніка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Перейти в магазин

,  , ,