Що потрібно зробити щоб дерево добре прийнялося і росло?

Що потрібно зробити щоб дерево добре прийнялося і росло?

Повідомлення Volodumur » Вів лютого 08, 2011 11:19 pm

Доброї пори доби. Купляв у Вас восени троянди вроді всі прийнялися правда незнаю ще як вони переживуть цю зиму, але це вже друге питання. Два роки назад я купляв на ринку дерева: грушу, 2 яблуні і сливу. Груша ще не родила, яблуні вже але плоди дуже малі, сливка на сливку не схожа. Але всіх їх об'єднує дуже повільний ріст. Напевно навесні буду це все викидати і засаджувати новий сад.
Жалко не так грошей, як часу який був потрачений.
Порадьте хороші сорти яблунь, які б добре росли і в наших умовах дозрівали.
Коли можна приступати до підготовки ям?
Як і чим їх наповнювати? Буду вдячний за відповідь
Volodumur

Повідомлення: 5

Re: Що потрібно зробити щоб дерево добре прийнялося і росло?

Повідомлення admin » Сер лютого 09, 2011 12:53 pm

Доброго дня Volodumur ! Раді спілкуватися з Вами на форумі!
Характеристика сортів яблунь розміщена на нашому сайті[url][http://sad.te.ua/index.php?categoryID=4/url]
Підготовку грунту можна проводити в будь-який час (але потрібно враховувати що коріння саджанців чутливі до замерзлого грунту)
Для початку, технологія посадки дерев вимагає підготувати посадкову яму, розмір якої залежить від типу рослини, його віку, величини кореневої грудки.
Далі посадкову яму заповнюють заздалегідь приготовленою сумішшю, для готування якої беруть: чорнозем, перегній, гній, торф, пісок і добрива, що позитивно впливають на корінновиникнненість і приживлюваність рослини. Правила посадки дерев вимагають готувати посадкову суміш з дотриманням пропорцій
Слід врахувати що корінь саджанця має бути розташований в ямі так щоб він не контактував з вищевказаною сумішшю крім грунту який характерний для вашої місцевості
При вашому бажанні будемо раді і надалі відповідати на Ваші запитання.
Чекаємо Вас знову!
admin
Адміністратор сайту

Повідомлення: 21

Чи можна в квітні готувати грунт?

Повідомлення Людмила » Сер лютого 09, 2011 4:16 pm

Знайомі порадили що найкращий період для посадки дерев і троянд - квітень.Це так? А також підкажіть чи потрібно додавати в посадкову яму зерна пшениці та ячменю? :geek: :)
Людмила

Повідомлення: 2

Повідомлення Петро Pidkamin » Чет лютого 10, 2011 2:51 pm

Гноєм треба удобряти при посадці. І потім час від часу удобряти накидаючи гній круго дерева (не дуже близько до стовбура), після цього бажано дерево підлити двома-трьома відрами води (залежно від велечини дерева). До речі є фіра гною на продаж (смт Підкамінь). Заявки залишайте на форумі.
Петро Pidkamin

Повідомлення: 9

Повідомлення Лариса » Чет березня 10, 2011 12:17 pm

Чи можна удобряти минулорічні саджанці салітрою та нітроамофоскою http://sad.te.ua/index.php?categoryID=107 наприклад під корінь безконтактно при посадці та зверху після дощу або по снігу за принципом удобрення буряка. Хочу поділитися також порадою. Купила 20 кущиків розсади клубніки сорту Теніра . Зимою полила їх розчином курячок пропоція-1:10 води. Корінева система стала ще мощнішою і ягода стала в 2 рази більшою ніж на фото http://sad.te.ua/index.php?categoryID=82. Раджу спробувати.
Лариса

Повідомлення: 17

Повідомлення Надія Борщів » Сер лютого 29, 2012 1:37 am

Лариса написав:Чи можна удобряти минулорічні саджанці салітрою та нітроамофоскою http://sad.te.ua/index.php?categoryID=107 наприклад під корінь безконтактно при посадці та зверху після дощу або по снігу за принципом удобрення буряка. Хочу поділитися також порадою. Купила 20 кущиків розсади клубніки сорту Теніра . Зимою полила їх розчином курячок пропоція-1:10 води. Корінева система стала ще мощнішою і ягода стала в 2 рази більшою ніж на фото http://sad.te.ua/index.php?categoryID=82. Раджу спробувати.

Колись робила це все і курячки і перегній. Але сусідка "нарадила" зимою коли був сніг посипати зерном ячменю з пшеницею. На весні з моїх суниць залишились тільки буки- все з їли миші. А знайома яка купила весною цього року мала дуже хорошу ягоду сорту таніра здається. Я б собі хотіла знову посадити, але вже більше нікого не буду слухати з тими підживками і нікому не раджу так робити.
Надія Борщів

Вирішив посадити сад

Повідомлення Паша » Чет жовтня 31, 2013 2:33 pm

Для себе вирішив посадити сад. Ну але як для себе. Хотілося б щоб було достатньо і ще щоб на ринок ще можна було продати. Спеціалісти Саду порадилиЗображення Яблуні
Айдаред
Голден Делішес
Джонаголд
Кальвіль сніговий
Катерина

Чемпіон
Яблуня Ренет Семеренка
Яблуня Фуджі (кіку -8 промис.)
Яблуня Хоней Крісп

ціни порівняно з молдовськими базарними майже на рівні, але корінева система двохрічних саджанців вражає. Веду до того що тут варто брати. Попрошу написати в кого вже ці сорти родять яким б на Вашу думку Ви надали все таки перевагу. Буду вдячний.
Паша

Повідомлення: 14

Повернутись до Догляд за садом. Обрізка дерев.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Перейти в магазин

,  , ,