Троянди

Троянди

Повідомлення oxaoxa » Вів серпня 30, 2011 5:33 pm

Добрий день. Ціни на троянди у вас дійсно супер, але мене дещо насторожило зображення Голубого нілу. Я, звичайно, чайник, але нетом користуюся іноді. Ніде більше такої синьої не знайшла. Навіщо вводити в оману??
oxaoxa

Повідомлення: 1

Re: Троянди

Повідомлення Петро Київ » Сер квітня 11, 2012 3:28 pm

Колись купляв рози в Інтерфлорі-все зсохло так і не показавши кольору.
Придбав голубий Ніл весною минулого року, а вже влітку з явився молоденький бутон світло-блакитного кольору, але не такий як на фото темно синій Зображення
Я одразу подзвонив в цей магазин і кажу "Хлопці придбайте нормальний фотоапарат роза ж світло-блакитна получилася (нажаль фото своєї рози не зберіг) замість темно синьої". А вони мені кажуть мовляв, що справжній колір троянди проявляється через певний час. Наразі почекаю. Думаю що восени ще напишу.
P.S. В кого вже колір проявився - відпишіть
Петро Київ

Повідомлення Iрина53 » Сер квітня 18, 2012 4:19 pm

Незнаю на сколько правда но слыхала чтоб цвет роз был красивый нужно перед посадкой ,в лунку насыпать пшеницу.Я тоже купила эту розу и попробую так зделать,что получится напишу и фото прикреплю.
Iрина53

Re: Троянди. Цього не слід робити ні в якому разі

Повідомлення Женя » Вів травня 08, 2012 3:51 pm

Iрина53 написав:Незнаю на сколько правда но слыхала чтоб цвет роз был красивый нужно перед посадкой ,в лунку насыпать пшеницу.Я тоже купила эту розу и попробую так зделать,что получится напишу и фото прикреплю.

Засипати пшеницю чи будь-яке інше зерно неможна в ніякому разі, оскільки можуть завестися гризуни які пошкодять коріння роз! :!: :!: :!:
Це стосується не тільки роз, але й будь-яких саджанців дерев та кущів
Женя

Повідомлення Olenka » Сер жовтня 10, 2012 1:10 pm

Хочу замовити оптом більше 1000 шт. ? З ким можна зв язатися на рахунок купівлі?
Відповідь в приват
Olenka

Повідомлення oxana28 » П'ят жовтня 30, 2015 5:54 pm

Щодо троянд. Замовила 11 штук, 4 з них планувала в подарунок.
Прийшли одним скопом, замотані в один кульок, без бірочок, ярличків чи ще якогось позначення.
От і як відрізнити тепер де яка троянда?
oxana28

Повідомлення: 2

Троянди

Повідомлення Maria » Пон листопада 30, 2015 3:28 pm

Замовляла троянди всіх видів біля 15 по 1 шт і 4 по 3 . Мене спитали чи підписувати якщо по 1. Там де було 3 підписано всі, але надпис на одному пучку злетів і знаходився десь в коріннях напевно при доставці оскільки був мокрий(напевно через дощову погоду). Навесні напишу про кольори. З деревами теж потрібно розібратися бірка розмоклася бо замовляла персики і яблуні і бірка розмоклася в мене в прикопці то напевно персик має зеленіший стовбур. Але до пакування прензій немаю оскільки доставку просила по мінімальній ціні. Моя поштарка повідомила мене аж через 5 днів про отримання. Я в принципі теж провтикала смс від магазину і забула про них. Повезло що осіння пора і немає жари. Саджанці добре прижилися (кора не зморщена) на відміну базарних які під сонцем).
Maria

Повідомлення: 26

Повернутись до Відгуки про наш магазин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Перейти в магазин

,  , ,