Гортензии в горшках ПІнк Даймонд
Код: VS102

Гортензии в горшках ПІнк Даймонд

Ціна:
105 грн
В категорії:
Опис:

Гортензии в горшках Пинк Даймонд

Сорт був відкритий в 1862 році німецьким натуралістом і дослідником Японії Філіпом Францом фон Зібольдом. Являє собою листопадний чагарник або невелике деревце з густою округлою кроною. У висоту досягає 2-2,5 м і до 3 м в діаметрі. Зростає швидко, річний приріст сягає 25 см.

Пагони опушені, пізніше голі, покриті червонувато-бурою, а пізніше коричневої корою, що відшаровується. Коріння поверхневі, залягають неглибоко, їх площа значно перевищує діаметр крони, утворюють кореневі нащадки. Листя темно-зеленого кольору, злегка оксамитові, довгасті із загостреною вершиною. Навесні листя розпускаються пізніше ніж у інших видів. Цвіте ця рослина з липня по вересень. Суцвіття широко-конусоподібної форми, великі, до 30-40 см, пишні, складаються з стерильних квіток. Квітки на початку свого цвітіння білого кольору, потім рожевіють і поступово стають червонуватого відтінку. Вони медоносні і дуже ароматні. Розмір квіток більше біля основи суцвіття, а до вершини зменшується.

 

Гортензія Пінк Даймонд вимоглива до ґрунтових умов. Віддає перевагу родючим, вологим, добре дренованим, пухкі, суглинні грунту з кислою або слабокислою реакції. Не виносить вапна в грунті. Не виносить застою вологи і сухості грунту. Рослина теплолюбива, для посадки краще всього вибирати притінення місця. Потребує захищеному від сильних і холодних вітрів місці. Стійко до посухи, але вважає за краще вологі місця. Не рекомендується висаджувати поруч з плодовими деревами. Добре переносить міські умови. Обов'язкові поливи в період росту пагонів і регулярні підгодівлі добривами. У молодих рослин бажано мульчувати пристовбурні кола.

Оскільки суцвіття важкі, рекомендується підв'язка кущів. Також рекомендується санітарна і коригувальна обрізка рано навесні, до початку сокоруху, вирізують слабкі, тонкі, викривлені гілочки, залишаючи потужні і міцні пагони, обрізаючи їх до добре розвиненого вузла з нирками. Якщо сокодвижение почалося, обрізку слід проводити на початку розпускання листочків. Ефектно виглядає в штамбової формі, особливо при оформленні садів в регулярному стилі.

В умовах України чагарникам морози не страшні, прикривати їх треба тільки перші роки.