Роза Анастасия привита в горшку
Код: VS801

Роза Анастасия привита в горшку

Ціна:
75 грн
В категорії:
Опис:

Роза Анастасія (anastasia rose) - це сорт під зріз, який стоїть у вазі і тому вирощується як декоративна культура і часто використовується флористами при складанні квіткових композицій. Даний представник чайно-гібридних сортів троянд має компактний вигляд. Тому може вирощуватися як одиночний кущ, так і в складі групових ландшафтних композицій.

Висота куща, згідно опису, не перевищує 120 см, діаметр в межах 90 см. Пагони міцні, пряморослі. Ошіпованность незначна, шипи маленькі. Листова пластина велика, насиченого зеленого кольору. На верхній стороні листка присутній глянець. По краю слабо проглядається окантовка червоного відтінку.

Бутони великі, висота 8-9 см, форма правильна бокаловидная. Квітки середньо махрові, один бутон складається з 27-32 пелюсток. Квітки великого розміру, діаметр розкритого бутона 10-12 см. Цвітіння тривале, починається в третій декаді травня і триває до перших чисел вересня. Аромат насичений, з легкими грушевими нотками. Сорт стійкий до низьких і високих температур. Володіє високим імунітетом до хвороб і шкідливим комахою.