Роза Гран Прі привита в горшку
Код: VS805

Роза Гран Прі привита в горшку

Ціна:
75 грн
В категорії:
Опис:

Роза  Гран Прі  - це сорт під зріз, вирощується як декоративна культура і часто використовується флористами при складанні квіткових композицій. Даний представник чайно-гібридних сортів троянд має компактний вигляд. Тому може вирощуватися як одиночний кущ, так і в складі групових ландшафтних композицій.

Бутони - високі махрові насиченого темно-червоного кольору, відразу притягають до себе погляд. Ширина квітки, що розпустилася може становити до 12-13 см, а висота - до 8-9 см. Кількість бархатистих пелюсток в кожному бутоні може становити 40-45 штук. На кущах бутони розпускаються дві-дві з половиною тижні, довго ці квіти стоять і після зрізки в воді - до 14 днів. Цвітіння сорту Гран Прі - рясне, повторне. Перші бутони з'являються вже в кінці травня-початку червня, а останні у вересні-жовтні.

Стійкість до грибкових захворювань - трохи вище середньої, тому необхідно регулярно оглядати листя на предмет чорної плямистості або борошнистої роси.

Щоб не допустити розвитку грибкових захворювань, висаджувати їх потрібно на сонячних, продуваються місцях. При необхідності - обрізати зайві пагони, не допускаючи загущенности.

Цей гібрид добре переносить зниження температури до -15 градусів Цельсія. При більш низьких зимових температурах в регіоні кущі Гран Прі обрізають не менше, ніж наполовину, і вкривають старої листям або сосновим лапником.